Nejtek-Klápště-Wróblewski Trio

25.09.2020 / 19:00

Podujatie je zrušené z osobných dôvodov. Pripravujeme náhradný termín koncertu, o ktorom vás budeme informovať.

Ďakujeme za pochopenie.

Projekt výrazných osobností českej hudobnej scény, ktoré pôsobia v rôznych telesách naprieč žánrami. Kapela kombinuje vplyvy jazzovej tradície, súčasnej vážnej hudby, hudby ľudovej a improvizácie.
Špeciálnym hosťom bude Jan Chalupa,originálny bubeník s nezameniteľnou energiou.

Michal Nejtek je významný skladateľ súčasnej hudby, ako interpret pôsobí napríklad v NTS (Nejtek – Tichý- Smetáček), Malina-Liška-Nejtek alebo v kapele Michala Pavlíčka.
Miloš Klápště je jedným z najvyhľadávanejších kontrabasistov v Čechách (Aneta Langerová, Beata Hlavenková, Dorota Barová, Janoušek-Wróblewski Quartet a iné).
Michal Wróblewski je lídrom niekoľkých českých, nórskych i medzinárodných telies (E Converse, KIAP, MW Ensemble, Swomp, Janoušek-Wróblewski Quartet).

Jan Chalupa je originálny bubeník, ktorý pôsobí v rôznych zoskupeniach naprieč žánrami, napríklad: E Converse, Talaqpo, Paliome, Pražský improvizačný orchester, Voila alebo Jananas. Zúčastňuje sa na jazzových, experimentálnych, klasických i popových projektoch hudobníkov z celého sveta.

Kapacita sály je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesta (info@rosenfeldovpalac.sk). Rezervované miesta budeme držať max. 15 min. do začatia predstavenia (t.j. do 18.45 hod.).

Vstupné: 3,00 Eur (dospelí) / 2,00 Eur (študenti)
Mladiství (do veku 18 rokov), seniori a ZŤP – vstupné zadarmo.
Naďalej je potrebné dodržiavať zvýšené hygienické štandardy, nutné rúško na tvári, dezinfekcia rúk – dezinfekčným zariadením v RP, dodržiavať soc. odstup.
Tešíme sa na Vás!