ZRUŠENÉ_Zobkáčik v Rosenfeldovom paláci

15.11.2021 / 19:00

Podujatie je žiaľ zrušené z dôvodu prekážky na strane hostí. O náhradnom termíne uvedenia koncertu vás budeme informovať.

Na už tradičnom koncerte Zobkáčik v Rosenfelde sa predstavia žiačky ZUŠ L. Árvaya, ktoré študujú pod vedením pedagóga Pavla Stillera hru na zobcovej flaute. Slečny majú skúsenosti i výsledky zo súťaží a na jednu z nich sa práve pripravujú. Výsledok tohto procesu by rady predstavili i žilinskej verejnosti.
Zaznie hudba Georga Philippa Telemanna, Michela Blaveta, Antonia Vivaldiho, Charlesa Dieuparta, i modernejšie skladby od Jaroslava Pelikána, Gordona Jacoba, Eugéna Damarého a Petra Ďuraša.
Na koncerte vystúpia sestry Klára a Karolína Valentovičove, Veronika Čahojová, Mária Elisabeth Berki a Lucia Ševčíková. Klavírna spolupráca – Zuzana Srogončíková Melicharová.Kapacita je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesta (info@rosenfeldovpalac.sk).
Rezervované miesta budeme držať max. 15 min. do začatia predstavenia (t.j. do 18.45 hod.).
Vstup zadarmo.Návštevníci hromadných podujatí sú povinní dodržiavať:
– pri vstupe mať na sebe respirátor, dezinfikovať si ruky a dodržiavať rozostupy. Vzhľadom na aktuálne opatrenia môžu hromadné podujatia v Rosenfeldovom paláci navštíviť osoby spadajúce do skupiny OTP, tzn. osoby plne zaočkované, testované PCR testom (platný 72 hodín), Ag testom (platný 48 hodín) alebo osoby, ktoré prekonali COVID-19 za ostatných 180 dní.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.