Naživo s Júliou Švecovou a Paulou Dobrovolskou_Online

10.12.2020 / 17:00

Online prednáška s preventistkou policajného zboru Paulou Dobrovolskou a školskou psychologičkou Júliou Švecovou o tom, na čo si dať pozor vo virtuálnom priestore, ale aj o duševnej pohode vášho dieťaťa.
 
Táto prednáška voľne nadväzuje na cyklus pravidelných podujatí inkluzívneho kina v Rosenfeldovom paláci, ktoré je momentálne z objektívnych príčin pozastavené.
 
Mgr. Júlia Švecová, pracuje ako školská psychologička na základnej škole. Svoje vzdelanie si aktuálne dopĺňa vo výcvikovom programe v Adlerovskom poradenstve, ktoré sa zameriava aj na prácu s dieťaťom a celým rodinným systémom. V rámci doktorandského štúdia na Palackého Univerzite v Olomouci sa venuje bádaniu v oblasti vzťahovej väzby.
Porozprávame sa o tom, ako zabezpečiť pohodu vášho dieťaťa počas karantény, o tom ako sa s deťmi rozprávať a vycítiť podozrivé správanie, ktoré môže byť zapríčinené aj aktivitou v kyber priestore.
 
Kapitánka žilinského policajného zboru p. JUDr. Paula Dobrovolská poukáže, na čo si majú dať rodičia pozor, keď sú ich deti aktívne na sociálnych sieťach a na základe prípadov z praxe predstaví rôzne príklady zneužívania vo virtuálnom priestore.
 
Vysielanie sa uskutoční vo štvrtok, 10. decembra o 17:00 formou živého prenosu na FB stránke Rosenfeldovho paláca. Budeme sa tešiť na Vašu online účasť a prípadné otázky v komentároch.

Záznam zo živého rozhovoru: