RODINNÁ SOBOTA: Čertovská rozprávka / Bábkové divadlo Lienka

10.02.2024 / 15:00

Čertovská rozprávka opisuje príbeh malého čertíka Luciusa. Učí sa rozoznať a odniesť zlého človeka do pekla. Rozprávka je plná pesničiek a deti uvidia prostredie pekla i sveta.
Bábkové divadlo Lienka vedú Lenka a Michal Pánisovci, ktorí ho začali pripravovať v roku 2016. V januári 2017 prvýkrát išli s rozprávkou za deťmi. Od tej doby hrajú bábkové rozprávky pre najmenších.
Ich rozprávky sú plné originálnych pesničiek, odohrávajú sa v malebných kulisách. Po predstavení majú deti možnosť sa na bábky pozrieť, odfotiť sa s nimi a aj sa ich dotknúť.

Účinkujú: Lenka Pánisová, Michal Pánis
Stopáž: 35 minút

Jedenkrát do mesiaca pripravujeme podujatie s názvom Rodinná sobota, ktorej cieľom je vytvárať kreatívny priestor na spoločné trávenie voľného času rodín s deťmi a prispieť k vybudovaniu vzťahu k umeniu a kultúre. Každá Rodinná sobota je iná, organizujeme divadelné predstavenia pre deti, čítania, tvorivé dielne, v súvislosti s aktuálnou výstavou i mimo nej, oživujeme históriu a vraciame sa v čase prostredníctvom prehliadok v kostýmoch, tvoríme pre vás pracovné listy s rôznymi aktivitami a súťažami.

Kapacita sály je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesta (info@rosenfeldovpalac.sk).

Vstup: 4,00 Eur (dospelí – 18+) / 2,00 Eur (študenti – ZŠ, SŠ, VŠ)
Deti (do veku 6 rokov), seniori a ZŤP – vstup zadarmo

Foto: Rosenfeldov palác