RODINNÁ SOBOTA: Vianoce s bábkami

10.12.2022 / 15:00

Témou decembrovej rodinnej soboty budú už tradične bábky a Vianoce. Budeme maľovať, lepiť, strihať a vyrábať „krabicové“ divadlá a k nim samozrejme rôzne plošné bábky, aby mal kto hrať v našich vyrobených divadlách predsa.
Potom bude už len na vás aké vianočné bábkové predstavenie si s bábkami v divadle pripravíte pre svojich rodičov, súrodencov, či kamarátov.

Nebude chýbať vianočná hudba, detský punč a malé občerstvenie.

Na tvorivú dielňu je potrebné si priniesť akúkoľvek škatuľu (napr. od topánok), čím väčšia bude, tým lepšie. Ostatný materiál zabezpečíme my. Nezabudnite si pribaliť vianočnú náladu. Tešíme sa na vás.

Jedenkrát do mesiaca pripravujeme podujatie s názvom Rodinná sobota, ktorej cieľom je vytvárať kreatívny priestor na spoločné trávenie voľného času rodín s deťmi a prispieť k vybudovaniu vzťahu k umeniu a kultúre. Každá Rodinná sobota je iná, organizujeme divadelné predstavenia pre deti, čítania, tvorivé dielne, v súvislosti s aktuálnou výstavou i mimo nej, oživujeme históriu a vraciame sa v čase prostredníctvom prehliadok v kostýmoch, tvoríme pre vás pracovné listy s rôznymi aktivitami a súťažami.

Kapacita sály je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesta (info@rosenfeldovpalac.sk).
Rezervované miesta budeme držať max. 15 min. do začatia predstavenia (t.j. do 14:45 hod.).

Určené pre rodiny s deťmi.
Vstupné zadarmo.

Foto: Rosenfeldov palác